Порядний Ґазда - Закарпатська гостинність.

Порядний Ґазда - Закарпатська гостинність. Смачна регіональна кухня. Колорит та цікаві традиції.

Ресторанний комплекс у "Порядного Ґазди" - це більше, ніж просто заклад. Це місце, енергетика та колорит.

Величезна перевага закладу в тому, що він знаходиться у підніжжі найвідомішої пам'ятки закарпатської архітектури – біля замку «Паланок». Погодьтесь, що сніданок, обід чи вечеря з виглядом на стародавню споруду буде особливою.

Гості "Порядного Ґазди" можуть насолодитись найліпшими смаколиками локальної кухні, перебуваючи у цікавому, автентичному інтер'єрі. Тільки первірені рецепти, екологічні складники, продукти власного виробництва (м'ясні делікатеси, сири, хліб та пиво). Якщо у когось є особливі потреби у харчуванні ми йдемо на компроміси (за умови завчасного узгодження). Ми лояльно ставимось до кожного гостя!

5

Обирайте, як саме будете частуватись:

– Цікава дегустація крафтових продуктів у тунелі.
– Порційні комплексні обіди чи пропозиції 
– Шведська лінія «Їж, пий скільки влізе»
– Закарпатьскі сніданки в форматі шведської лінії 
– Для гостей, що не можуть визначитися із закарпатськими стравами, які хочуть скуштувати - є пропозиція «Дегустаційний набір страв» із хітами нашої кухні. Апетитний боґрач, набір помазанок, смачні м'ясні делікатеси (гурка та пікниця) та печена картопелька, не залишать байдужими.
– І звичайно ми допоможемо підібрати страви по меню та на будь-який смак.
– Для найменших відвідувачів маємо дитяче меню.

У Порядного Ґазди можна придбати і сувенірні вироби й продукти власного виробництва, як для себе так і в подарунок. Кожен гість може повезти додому смачний презент із Закарпаття.


Пориньте у атмосферу таємничих легенд, що пов`язані із Мукачівським замком «Паланок», історій про власне виробництво найпорядніших закарпатських ґаздів та досхочу посмакуйте крафтовими продуктами власного виробництва.

 

Разом з нами та Порядним Ґаздою екскурсія

в Закарпаття буде незабутньою!

 

ПП «Тури по Україні»